KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15339147
*
nr 1533 9147
Etsningar
2 st, Conny Berglund. Signerad, numrerad 175 upplaga, Katarinahissen/Mosebacke. Bildmått: ca 6x8, yttermått inklusive ram: 13,5-14,5
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 april 2023
kl 19:12:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/4 18:49:17
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: conny berglund etsningar grafik katarinahissen mosebacke numrerad 175 upplaga stockholm stockholmiana stockholmsmotiv södermalm södermalmsmotiv
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:22
-
4232 Etsning
Curt Hamne (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:40
-
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:45
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:53
-
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
*
Etsningar
nr 1533 9147
Etsningar
2 st, Conny Berglund. Signerad, numrerad 175 upplaga, Katarinahissen/Mosebacke. Bildmått: ca 6x8, yttermått inklusive ram: 13,5-14,5
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 april 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/4 18:49:17 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: conny berglund etsningar grafik katarinahissen mosebacke numrerad 175 upplaga stockholm stockholmiana stockholmsmotiv södermalm södermalmsmotiv
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:22 -
4232 Etsning
Curt Hamne (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:40 -
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:45
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57 -
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:53 -
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57